SpeedyLight+ LED

Technologie rychlého vytvrzování světlem pro přípojky a hlavní kanalizace

Vytvrzovací systém SpeedyLight+ LED je zásadní změnou na trhu renovace kanalizace. Jeho revoluční LED technologie umožňuje dodavatelům optimalizovat jejich provoz zvýšením efektivity práce na staveništi až šestkrát. Je určen k vytvrzování plstěných vložek, invertibilních vložek ze skleněných vláken a vtahovacích vložek ze skleněných vláken.

Pracovní průměry začínají na DN70 a systém je schopen efektivně vytvrzovat vložky až do DN600.SpeedyLight+ LED obsahuje vyměnitelné vytvrzovací hlavy pro lepší údržbu a optimalizaci systémových nákladů. Díky nízké spotřebě energie technologie LED lze systém SpeedyLight+ LED napájet ze standardní sítě 220 V nebo z jakéhokoli standardního elektrického zdroje.


Rychlé vytvrzení rukávu

Přípojku o délce 7 m DN150 lze vytvrdit za 7 minut. Vytvrzovací systémSpeedyLight+ LED zvyšuje produktivitu renovace.

Mobilní, přenosný

All-in-one design umožňuje vytvrzovacímu systému nasadit prakticky kdekoli. Řídicí jednotka, napájecí zdroj a kabelová cívka jsou integrovány v jediném přenosném balení.

90º měkký ohyb nebo 2x45º

SpeedyLight+ LED úspěšně zvládne měkký ohyb 90º nebo 2x45º. Jeho polotuhá hadice zajišťuje pohodlné tlačení hlavy podél trubky.

SpeedyLight+ LED system
Horizontálně i vertikálně

Systém SpeedyLight+ LED je navržen pro použití v horizontálním i vertikálním potrubí. Většina přípojek je vodorovných, ačkoli sanace budovy často zahrnují svislé potrubí.

Zelená technologie

SpeedyLight+ LED chrání naše životní prostředí tím, že k vytvrzování využívá méně energie a energie.

Integrovaná CCTV kamera

Vytvrzovací hlava s integrovanou kamerou poskytující 150º zorné pole pro ostrý obraz trubky.

SpeedyLight+ Prezentační video

Stručný úvod k řešení Sewertronics LED pro renovaci hlavního potrubí a přípojekSpeedyLight+ LED sanace potrubí a kanalizace

Rychlé vytvrzování LED světlem

Technologie zabudovaná v systémech SpeedyLight+ LED umožňuje dodavatelům vytvrzovat impregnovanou vložku rychlostí až 1,2 m/min, čímž se zkracuje průměrná doba na staveništi a zvyšuje se průměrný počet zakázek za den. S délkou výstřelu 7-8 m dokáže SpeedyLight+ LED vytvrdit až 5krát rychleji než tradiční technologie.

Čím větší je část trubky k vytvrzení, tím pomalejší bude rychlost vytvrzování. Na této změně rychlosti se podílí určitá fyzika: čím větší je průměr a čím širší je povrch vložky, která má být vytvrzena, tím nižší je hustota energie (výkonu) dodávaná na vnitřní povrch trubky.

Výstupní výkon LED, rotační nebo pevný paprsek a další parametry, jako je tloušťka vložky a typ polyesterové vpichované plsti nebo tkaného skleněného vlákna, mají vliv na optimální rychlost vytvrzování.

Rozsah

Na trhu sanací je nejběžnější průměr DN150 (50 %), následovaný DN100 (20 %) a DN200 (15 %). Nejméně rekonstrukcí se provádí u příček o průměrech DN125 (10 %) a DN250 (5 %).Vše v jednom

Systém SpeedyLight+ LED byl speciálně navržen tak, aby byl lehký a kompaktní. Jeho design poskytuje inteligentní balení, které lze snadno přepravovat. Celková hmotnost jednotky (včetně napájecího zdroje) je něco málo přes 100 kg a má zabudovaná pohyblivá kolečka.
LED vytvrzování

Vysoce výkonné pole LED ozařuje impregnovanou vložku, iniciuje exotermickou reakci a vytvrzuje celou tloušťku nosné pryskyřice. Vlnová délka (400nm) LED diod zajišťuje efektivní využití energie k vytvrzení vložky. LED komponenty integrované v systému SpeedyLight+ LED neobsahují olovo a splňují legislativu RoHS.Co dalšího na pracovišti?

Systém SpeedyLight+ nemění způsob, jakým společnosti CIPP fungují.

Nejprve je vložka impregnována pomocí tradičních nástrojů používaných v tomto odvětví: impregnačních stolů, buď elektrických nebo ručních. Potom je vložka umístěna do hostitelské trubky pomocí vzduchem stlačeného inverzního bubnu. Doporučuje se použití předvložky. A konečně systém SpeedyLight+ se používá k vytvrzení vložky.

90º bends

SpeedyLight nabízí řadu tří různých vytvrzovacích hlav LED: hlava XS vhodná pro průměry 70 mm - 150 mm a schopná zvládnout 90º ohyby od 100 mm, S hlava vhodná pro průměry 100 mm - 200 mm a schopná zvládnout 90º ohyby počínaje od 160 mm a L hlava vhodná pro průměry 100 mm - 400 mm a schopná zvládnout 90º ohyby od 200 mm. Různé vytvrzovací hlavy pro všechny různé potřeby.

In vertical. In horizontal.

Systém SpeedyLight+ LED je navržen pro použití v horizontálním i vertikálním potrubí. Použití vodorovného potrubí je nejběžnější v bočních přípojkách kanalizace, kde se průměry pohybují od DN100 do DN400. Systém se také používá k renovaci vertikálních potrubí v budovách nebo kanalizačních potrubí, kde je kritická minimalizace prostojů.

Green Technology

Technologie SpeedyLight+ LED přispívá k ochraně životního prostředí. Spotřebuje méně energie k vytvrzení každého metru vložky a také používá pryskyřici, která je bez styrenu a aminů. Světelná technologie pomáhá průmyslu chránit naše životní prostředí různými způsoby.

Rehabilitace s otevřeným koncem

Sanaci lze provést z jednoho konce potrubí.

Je také možné pracovat s vložkou s otevřeným koncem. V situacích, kdy druhý průlez není přístupný, lze sanaci provést z jednoho konce potrubí pomocí speciální průhledné hadice. Průhlednost je nezbytná, aby hadice neblokovala UV záření.


Integrovaná CCTV kamera.

CCD kamera kombinuje objektiv s velkou světelností.

CCD kamera vytvrzovací hlavy kombinuje čočku s velkou aperturou, 150 stupňové zorné pole a 3000 mW LED kroužek pro zajištění jasného a ostrého obrazu. Hlavním účelem kamery je podporovat proces vytvrzování a není navržena jako náhrada CCTV inspekčního systému.


Epoxidová LED pryskyřice Sewertronics

Řada epoxidových LED pryskyřic Sewertronics byla speciálně navržena tak, aby fungovala v kombinaci s vytvrzovacími zařízeními SpeedyLight+, SpeedyLight VX a QuickPatch LED. Tato hybridní pojiva na epoxidové bázi, bez těkavých rozpouštědel, zajišťují správnou polymeraci a přitom poskytují vysoký stupeň lepivosti a přilnavosti. Z mechanického hlediska Youngův modul a první pevnost v lomu překračují průmyslové standardy, které umožňují vytvrzovat vložky o tloušťce 3,0 až 4,5 mm při jakékoli hypotéze zatížení a stupni hadicové trubky. Byly dodrženy směrnice a doporučení z EN ISO 11296-4 a DWA 144-3.

Epoxy Resin


Naše vložky

Systém je k dispozici se třemi různými navijáky kabelů/hadic. Standardní délka je 50 m, prodloužená délka je 70 m a 100 m. Na rozdíl od tepelně vytvrzovaných roztoků odpovídá doba vytvrzování LED přímo délce záběru.

Sewertronics nabízí chytrý výběr invertibilních vložek pro vertikální potrubí, přípojky, interní a hlavní bezvýkopové sanace potrubí LED.
Ve spolupráci s globálními lídry ve výrobě vložek jsme optimalizovali produkty z plsti a skleněných vláken, aby dokonale spojily naše LED vytvrzovací systémy a pryskyřice.

Od plstěných vložek – vpichovaných a bezešvých pletených – až po bezešvé vložky ze skleněných vláken. Naše kvalitní plstěné vložky se zakřivují, roztahují a přizpůsobují se až 90° ohybům a jsou speciálně vyvinuty pro optimální výsledky v široké řadě aplikací a konfigurací trubek. Extrémně flexibilní trubky, ideální pro použití na více ohybech až do 90° s minimálním mačkáním. Vložky dostupné v průměrech od DN70 do DN400 a různých tloušťkách.Maximální délka vytvrzení.

Standardní délka je 50 m, prodloužená délka je 70 m a 100 m.

Systém je k dispozici se třemi různými navijáky kabelů/hadic. Standardní délka je 50 m, prodloužená délka je 70 m a 100 m. Na rozdíl od tepelně vytvrzovaných roztoků odpovídá doba vytvrzování LED přímo délce záběru.

Soubory cookie používáme k vytvoření co nejbezpečnější a nejefektivnější webové stránky pro naše zákazníky.
Pokud budete pokračovat v procházení této webové stránky, má se za to, že to přijímáte v pořádku
Kompletní informace naleznete zde: Více informací