WaterLight UV LED

Systémové komponentyStejně jako u jeho staršího bratra WaterLight UV LED bylo kritériem návrhu pro WaterLight UV LED vyhnout se existenci několika prvků rozmístěných po celém pracovišti, což omezuje rizika a nepříjemnosti spojené s přítomností zbytečných kabelů. Výsledkem je vysoce přenosné zařízení, které lze přepravovat na lehkém vozidle a manipulovat s ním operátor. Systém se skládá z řídící jednotky, navijáku kabelu s vestavěným napájecím zdrojem, 50 m kabelu (standardně) a dvou LED vytvrzovacích hlavic pro zakázky v různých rozsazích průměrů. Vytvrzovací hlavy jsou zaměnitelné pro usnadnění údržby a provozuschopnosti systému. Systém je také k dispozici v konfiguraci jedné jednoduché nebo trojité vytvrzovací hlavy.
Systémové komponenty WaterLight UV LED

Systémové komponenty

Níže jsou uvedeny hlavní prvky systému WaterLight UV LED:


Přenosná řídicí jednotka

Přenosná řídicí jednotka.

Řízení příkazů a konfigurace všech funkcí systému se provádí prostřednictvím řídicí jednotky. 5" TFT displej pro kameru a 9,7" průmyslovou dotykovou obrazovku pro ovládání s podporou více jazyků.

UV LED vytvrzovací hlavy

UV LED vytvrzovací hlavy

Vyměnitelný design. LED výkon 600 W na vytvrzovací hlavu, v konfiguracích x1, x2 nebo x3, pro vytvrzování až do DN300.

50 m kabel

50 m kabel

Naviják obsahuje 50 m elastické hadice DN20 s potrubím pro přívod stlačeného vzduchu, jak pro chlazení vytvrzovací hlavy, tak pro udržení vnitřního tlaku v potrubí. Naviják obsahuje kolečka pro snadnou přepravu.

Motorizovaná stahovací jednotka s LCD

Motorizovaná stahovací jednotka s LCD

Tažná jednotka pohybuje hlavou podél trubky během procesu vytvrzování. Skládá se z elektromotorů, manometru, ruční regulace tlaku, konektorů stlačeného vzduchu a vzduchového filtru/sušiče.

Y konektor

Y konektor

6" konektor tvaru Y (typ Storz nebo Camlock) se používá k zavedení vytvrzovací hlavy do tlakové trubky. Je kompatibilní se standardním inverzním bubnem. A je vyroben z hliníkové slitiny.

Přechodový adaptér

Přechodový adaptér

Tento kus slouží jako adaptér z 6" Storz na 6" Camlock (samice). Je dlouhý 160 mm, váží. 3,5 kg a je vyrobena z hliníku..

Sada konektorů

Sada konektorů

Sada 5 redukčních konektorů. Materiál: nerezová ocel. Redukce z Camlock 6" (150 mm) na DN100, DN125, DN150, DN200 a DN250.

WaterLight UV LED ve vytvrzovací poloze

(inverzní bubon není součástí standardního systému)


WaterLight UV LED ve vytvrzovací poloze

Soubory cookie používáme k vytvoření co nejbezpečnější a nejefektivnější webové stránky pro naše zákazníky.
Pokud budete pokračovat v procházení této webové stránky, má se za to, že to přijímáte v pořádku
Kompletní informace naleznete zde: Více informací